szkolaplastyczna@4-art.pl

32 726 73 27

Jesteśmy prywatną placówką edukacyjną,  działająca od 2015 r i stale rozwijającą się, przede wszystkim dzięki talentom i pracy naszych uczniów oraz własnemu zaangażowaniu. Działamy w systemie popołudniowym i weekendowym.

Naszą ofertę kierujemy do:

• dzieci ( 7-12), chcących rozwijać swoje talenty plastyczne z dziedziny malarstwa, rysunku, rzeźby,

• młodzieży i osób dorosłych (12 -17 i 18+), amatorów malarstwa i rysunku, którzy pragną rozwijać swoje twórcze pasje,

• gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych (12-16)  chcących przygotować się do egzaminu do Liceum Plastycznego.

Podstawową formą naszej działalności są zajęcia (warsztaty) plastyczne, odbywające się, w kilku grupach (max 5 osób). Ponadto  organizujemy stacjonarne plenery malarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz  półkolonie dla dzieci.

Nasz autorski program zajęć dostosowujemy do wieku uczestników i wiążemy go głównie z tradycyjnymi, szlachetnymi dyscyplinami : rysunkiem, malarstwem, rzeźbą. Program obejmuje szerokie spektrum zagadnień z dziedziny, procesu twórczego (oddanie natury, interpretacja, kreacja), zasad przedstawiania rzeczywistości w danej dyscyplinie  ( kompozycja, światłocień, walor, temperatura barw, zależności barw, perspektywa, faktura), techniki i technologii (poznanie i wykorzystanie możliwości technik rysunkowych i malarskich).

Obok zajęć praktycznych proponujemy:

• wykłady z dziedziny historii sztuki dla młodzieży i dorosłych,

• krótkie, przystępne opowieści z dziedziny historii sztuki dla dzieci,

•  teoretyczne przygotowanie do egzaminu do Liceów Plastycznych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

Do każdego z uczestników podchodzimy indywidualnie, z poszanowaniem osobowości twórczej.

Edukację w Szkole Plastycznej 4 Art można rozpocząć w dowolnym momencie, bez obaw o stopień zaawansowania własnych umiejętności.

Wszyscy uczniowie Szkoły Plastycznej 4 Art otrzymają rabat przy zakupie materiałów plastycznych w naszym sklepie.

e-mail: szkolaplastyczna@4-art.pl

32 276 73 27

ul. Powstańców 55

Chorzów 41-500

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność 4ARTi jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody 4ART.

Prześlij wiadomość/zapisz się na zajęcia
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane firmy

i polityka prywatności